4Home provázková záclona EVITA, 300 x 160 cm

Oblíbená provázková záclona Evita v bílém provedení připomíná žakárové záclony. Efektivní vzor puntíků dodá každému oknu moderní a stylový vzhled. Záclony si jednoduše přizpůsobíte zastřihnutím bez roztřepených okrajů. Balení obsahuje sáček na praní záclony. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.Oblíbená provázková záclona Evita v bílém provedení připomíná žakárové záclony. Efektivní vzor puntíků dodá každému oknu moderní a stylový vzhled. Záclony si jednoduše přizpůsobíte zastřihnutím bez roztřepených okrajů. Balení obsahuje sáček na praní záclony.

Popis produktu 4Home provázková záclona EVITA, 300 x 160 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 379 Kč
  • Velikost: 300 x 160 cm

4Home Záclona Butterfly, 300 x 150 cm

Záclonu Butterfly zdobí drobné puntíky s květinovým vzorem s motýlky, se kterými si přijdete jako byste právě byli na rozkvetlé louce. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí. Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.Záclonu Butterfly zdobí drobné puntíky s květinovým vzorem s motýlky, se kterými si přijdete jako byste právě byli na rozkvetlé louce. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.

Popis produktu 4Home Záclona Butterfly, 300 x 150 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 399 Kč
  • Velikost: 300 x 150 cm
  • Barva: bílá

4Home Zatemňovací závěs Dublin tmavě modrá, 150 x 250 cm

Se zatemňovacím závěsem Dublin získají vaše okna nový šmrnc a vy dokonalé soukromí. Jednoduché jednobarevné provedení v uklidňující tmavě modré dodá harmonickou atmosféru vašemu domovu. Kvalitní materiál v matném provedení je skvělý na snadnou údržbu i velmi příjemný na dotek.Zatemňovací provedení s příjemným zastíněním 70–80 % zabrání pronikání slunečního svitu či rušivého nočního světla z ulice a poskytne perfektní soukromí před zvědavými pohledy zvenčí. Snadné zavěšení na kroužky průměru 4,1 cm. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Neplaťte jinde víc, než musíte.Se zatemňovacím závěsem Dublin získají vaše okna nový šmrnc a vy dokonalé soukromí. Jednoduché jednobarevné provedení v uklidňující tmavě modré dodá harmonickou atmosféru vašemu domovu. Kvalitní materiál v matném provedení je skvělý na snadnou údržbu i velmi příjemný na dotek.Zatemňovací provedení s příjemným zastíněním 70–80 % zabrání pronikání slunečního svitu či rušivého nočního světla z ulice a poskytne perfektní soukromí před zvědavými pohledy zvenčí. Snadné zavěšení na kroužky průměru 4,1 cm.

Popis produktu 4Home Zatemňovací závěs Dublin tmavě modrá, 150 x 250 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 359 Kč
  • Velikost: 150 x 250 cm
  • Barva: modrá

4Home Záclona New Home, 320 x 150 cm

Originální záclona New Home v nevídaném vzoru, která během chvilky vykouzlí neokoukaný vzhled každé místnosti. Záclonu lze použít prakticky do každé místnosti a stane se její nedílnou součástí. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.Originální záclona New Home v nevídaném vzoru, která během chvilky vykouzlí neokoukaný vzhled každé místnosti. Záclonu lze použít prakticky do každé místnosti a stane se její nedílnou součástí. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.

Popis produktu 4Home Záclona New Home, 320 x 150 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 279 Kč
  • Velikost: 320 x 150 cm

Závěs Patchwork Ina, 140 x 250 cm

I závěsy patří k nedílné součásti útulné domácnosti. Závěs má především omezit pronikání světla, ale samozřejmě musí plnit i dekorativní funkci. Každá barva i motiv dodají místnosti jinou atmosféru a kvalitní materiál zajistí dlouhodobou životnost závěsu. Závěs je opatřen 8 kovovými kroužky pro snadné zavěšení. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Přejeme vám příjemné nakupování.I závěsy patří k nedílné součásti útulné domácnosti. Závěs má především omezit pronikání světla, ale samozřejmě musí plnit i dekorativní funkci. Každá barva i motiv dodají místnosti jinou atmosféru a kvalitní materiál zajistí dlouhodobou životnost závěsu. Závěs je opatřen 8 kovovými kroužky pro snadné zavěšení.

Popis produktu Závěs Patchwork Ina, 140 x 250 cm

  • Výrobce: Výrobce
  • Cena: 299 Kč
  • Velikost: 140 x 250 cm
  • Barva: šedá

Albani Zatemňovací závěs Mia granátová, 140 x 245 cm

Zatemňovací závěs Mia se stane jak krásnou elegantní dekorací, tak praktickým pomocníkem. Zatemňovací závěs Mia chrání před světlem, hlukem, chladem i teplem. Navíc skvěle drží tvar. Závěs je opatřen kroužky o průměru 4 cm. Kvalitní materiál zajistí dlouhodobou životnost tohoto závěsu. Oživte každé okno vašeho domova se značkou Albani! Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.Zatemňovací závěs Mia se stane jak krásnou elegantní dekorací, tak praktickým pomocníkem. Zatemňovací závěs Mia chrání před světlem, hlukem, chladem i teplem. Navíc skvěle drží tvar. Závěs je opatřen kroužky o průměru 4 cm. Kvalitní materiál zajistí dlouhodobou životnost tohoto závěsu. Oživte každé okno vašeho domova se značkou Albani!

Popis produktu Albani Zatemňovací závěs Mia granátová, 140 x 245 cm

  • Výrobce: Albani
  • Cena: 769 Kč
  • Velikost: 140 x 245 cm
  • Barva: červená

Gardinia Kolejnička U-Ext roztažná komplet 110 - 200 cm, bílá

Kovová záclonová roztažitelná kolejnička U-Ext, bílá, 110 - 200 cm, komplet včetně jezdců a stropních nosníků. Zboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.Kovová záclonová roztažitelná kolejnička U-Ext, bílá, 110 - 200 cm, komplet včetně jezdců a stropních nosníků.

Popis produktu Gardinia Kolejnička U-Ext roztažná komplet 110 - 200 cm, bílá

  • Výrobce: Gardinia
  • Cena: 249 Kč
  • Velikost: 110 - 200 cm
  • Barva: bílá

Kroužky látkové stříbrné, matné 10 ks

 sada 10 kusů stříbrné matnéOčko na látku, stříbrný matný 10 ks.Kroužek, který se používá na zavěšení záclony, nebo dekorační látky přímo na záclonovou tyč bez použití jezdců a shrnovacích tkalounů. Spodní díl se podloží na rub látky, horní díl se položí na líc látky a oba díly se tlakem spojí. Vnitřní kruh se vyřízne, nebo vystřihne a látku je možné okamžitě na tyč nasadit. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník. sada 10 kusů stříbrné matnéOčko na látku, stříbrný matný 10 ks.Kroužek, který se používá na zavěšení záclony, nebo dekorační látky přímo na záclonovou tyč bez použití jezdců a shrnovacích tkalounů. Spodní díl se podloží na rub látky, horní díl se položí na líc látky a oba díly se tlakem spojí. Vnitřní kruh se vyřízne, nebo vystřihne a látku je možné okamžitě na tyč nasadit.

Popis produktu Kroužky látkové stříbrné, matné 10 ks

  • Výrobce: Gardinia
  • Cena: 119 Kč
  • Velikost: 2,8 / 4,6 cm

4Home Záclona Pivoňky, 140 x 245 cm

Pokud máte rádi výraznější vzory, tak je pro vás záclona Pivoňka ta pravá. Motiv pivoněk se postará o jedinečný vzhled obývacího pokoje, ložnice nebo jakékoli jiné místnosti, do které záclonu umístíte. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.Pokud máte rádi výraznější vzory, tak je pro vás záclona Pivoňka ta pravá. Motiv pivoněk se postará o jedinečný vzhled obývacího pokoje, ložnice nebo jakékoli jiné místnosti, do které záclonu umístíte. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.

Popis produktu 4Home Záclona Pivoňky, 140 x 245 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 289 Kč
  • Velikost: 140 x 245 cm
  • Barva: bílá

Albani Záclona krátká Kelly, 140 x 70 cm

Skvělý způsob jak rychle a efektivně zútulnit každou místnost! Záclona z bílého materiálu s krajkovým pruhem je snad nedílnou součástí každého bydlení. Pro snadné navlečení na garnyž je záclona opatřena poutky. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.Skvělý způsob jak rychle a efektivně zútulnit každou místnost! Záclona z bílého materiálu s krajkovým pruhem je snad nedílnou součástí každého bydlení. Pro snadné navlečení na garnyž je záclona opatřena poutky.

Popis produktu Albani Záclona krátká Kelly, 140 x 70 cm

  • Výrobce: Albani
  • Cena: 459 Kč
  • Velikost: 70 x 140 cm
  • Barva: bílá

Gardinia Kroužek se žabkou a háčkem pro 16 - 20 mm, černý nikl, 10ks

Kovové kroužky se žabkami a háčky pro soupravy 16 - 20 mm, černý nikl, 10 ks. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.Kovové kroužky se žabkami a háčky pro soupravy 16 - 20 mm, černý nikl, 10 ks.

Popis produktu Gardinia Kroužek se žabkou a háčkem pro 16 - 20 mm, černý nikl, 10ks

  • Výrobce: Gardinia
  • Cena: 79 Kč
  • Barva: černá

4Home Záclona Podzim, 300 x 145 cm

Užijte si podzim se vším všudy. I se záclonou připomínající padající javorové listy. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.Užijte si podzim se vším všudy. I se záclonou připomínající padající javorové listy. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.

Popis produktu 4Home Záclona Podzim, 300 x 145 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 329 Kč
  • Velikost: 300 x 145 cm
  • Barva: bílá

Albani Záclona Květiny, 300 x 160 cm

Skvělý způsob jak rychle a efektivně zútulnit každou místnost! Záclona z bílého průsvitného materiálu a pravidelný květinový motiv se tak stanou nedílnou součástí každého bydlení. Jedná se o kusovou záclonu, se kterou nebudete mít žádnou práci. Záclona Květiny je obšitá a připravena rovnou na zavěšení na okno. Součástí záclony je i řasící páska. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Udělejte si radost.Skvělý způsob jak rychle a efektivně zútulnit každou místnost! Záclona z bílého průsvitného materiálu a pravidelný květinový motiv se tak stanou nedílnou součástí každého bydlení. Jedná se o kusovou záclonu, se kterou nebudete mít žádnou práci. Záclona Květiny je obšitá a připravena rovnou na zavěšení na okno. Součástí záclony je i řasící páska.

Popis produktu Albani Záclona Květiny, 300 x 160 cm

  • Výrobce: Albani
  • Cena: 579 Kč
  • Velikost: 300 x 160 cm
  • Barva: bílá

Gardinia Rozpěrná tyč nikl stříbrná, 80 - 130 cm

Rozpěrná kovová tyč pro snadné uchycení mezi dvě stěny. Jednoduše stlačíte pružinu uvnitř tyčí, vložíte mezi stěny a uvolníte. Hotovo!Nosnost tyče cca 3 kg. V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.Rozpěrná kovová tyč pro snadné uchycení mezi dvě stěny. Jednoduše stlačíte pružinu uvnitř tyčí, vložíte mezi stěny a uvolníte. Hotovo!Nosnost tyče cca 3 kg.

Popis produktu Gardinia Rozpěrná tyč nikl stříbrná, 80 - 130 cm

  • Výrobce: Gardinia
  • Cena: 449 Kč
  • Velikost: 80 - 130 cm
  • Barva: stříbrná

4Home Záclona Jungle, 140 x 245 cm

Záclona Jungle se stane nedílnou součástí interiéru a zaručeně dodá každé místnosti nový vzhled. Zdobí ji hustý vzor palmových listů a květů ibišku. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.Záclona Jungle se stane nedílnou součástí interiéru a zaručeně dodá každé místnosti nový vzhled. Zdobí ji hustý vzor palmových listů a květů ibišku. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.

Popis produktu 4Home Záclona Jungle, 140 x 245 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 239 Kč
  • Velikost: 140 x 245 cm
  • Barva: bílá

4Home záclona Frutty

Záclona Frutty je určena svým vzorem především do kuchyně či jídelny. Ve spodní části záclony je dekor krásného ovoce přímo k nakousnutí. Vybírejte to nejlepší u nás. Přejeme vám příjemné nakupování.Záclona Frutty je určena svým vzorem především do kuchyně či jídelny. Ve spodní části záclony je dekor krásného ovoce přímo k nakousnutí.

Popis produktu 4Home záclona Frutty

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 279 Kč
  • Velikost: 300 x 150 cm

Wenko Sprchový závěs Frozen, 180 x 200 cm

Decentní a praktický sprchový závěs německé značky Wenko. Tento sprchový závěs s jednoduchým pruhovaným vzhledem je vyroben z vysoce kvalitního a trvanlivého materiálu PEVA. Nepostradatelný doplněk každé koupelny, který pomůže udržet čistý a suchý prostor kolem sprchy či vany. Součástí balení je 12 plastových háčků na zavěšení. Závěs je voděodolný. Vhodný pro sprchové kouty a vany. Kvalitní výrobek německé značky Wenko. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.Decentní a praktický sprchový závěs německé značky Wenko. Tento sprchový závěs s jednoduchým pruhovaným vzhledem je vyroben z vysoce kvalitního a trvanlivého materiálu PEVA. Nepostradatelný doplněk každé koupelny, který pomůže udržet čistý a suchý prostor kolem sprchy či vany. Součástí balení je 12 plastových háčků na zavěšení. Závěs je voděodolný. Vhodný pro sprchové kouty a vany. Kvalitní výrobek německé značky Wenko.

Popis produktu Wenko Sprchový závěs Frozen, 180 x 200 cm

  • Výrobce: Wenko
  • Cena: 399 Kč
  • Velikost: 180 x 200 cm
  • Barva: bílá

4Home Záclona Leona, 300 x 250 cm

Nevšední záclona, která má styl. Záclona Leona s moderním abstraktním vzorem ozdobí vaše okna a zútulní každou místnost. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Zařaďte se mezi spokojené klienty.Nevšední záclona, která má styl. Záclona Leona s moderním abstraktním vzorem ozdobí vaše okna a zútulní každou místnost.

Popis produktu 4Home Záclona Leona, 300 x 250 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 329 Kč
  • Velikost: 300 x 250 cm
  • Barva: bílá

4Home Záclona Flowers garden rovná

Záclona s decentním vzorem květin se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí. Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Zařaďte se mezi spokojené klienty.Záclona s decentním vzorem květin se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.

Popis produktu 4Home Záclona Flowers garden rovná

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 359 Kč
  • Velikost: 200 x 250 cm
  • Barva: bílá

Albani Záclona Květiny

Skvělý způsob jak rychle a efektivně zútulnit každou místnost! Záclona z bílého průsvitného materiálu a pravidelný květinový motiv se tak stanou nedílnou součástí každého bydlení. Jedná se o kusovou záclonu, se kterou nebudete mít žádnou práci. Záclona Květiny je obšitá a připravena rovnou na zavěšení na okno. Součástí záclony je i řasící páska. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Přejeme vám příjemné nakupování.Skvělý způsob jak rychle a efektivně zútulnit každou místnost! Záclona z bílého průsvitného materiálu a pravidelný květinový motiv se tak stanou nedílnou součástí každého bydlení. Jedná se o kusovou záclonu, se kterou nebudete mít žádnou práci. Záclona Květiny je obšitá a připravena rovnou na zavěšení na okno. Součástí záclony je i řasící páska.

Popis produktu Albani Záclona Květiny

  • Výrobce: Albani
  • Cena: 479 Kč
  • Velikost: 300 x 120 cm
  • Barva: bílá

Albani Záclona krátká Evi, 140 x 45 cm

Skvělý způsob jak rychle a efektivně zútulnit každou místnost! Záclona z bílého materiálu s motivem květin je snad nedílnou součástí každého bydlení. Pro snadné navlečení na garnyž je záclona opatřena poutky. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.Skvělý způsob jak rychle a efektivně zútulnit každou místnost! Záclona z bílého materiálu s motivem květin je snad nedílnou součástí každého bydlení. Pro snadné navlečení na garnyž je záclona opatřena poutky.

Popis produktu Albani Záclona krátká Evi, 140 x 45 cm

  • Výrobce: Albani
  • Cena: 349 Kč
  • Velikost: 140 x 45 cm
  • Barva: bílá

Forbyt Záclona Samanta bílá

Záclony jsou nenápadné a v místnosti je ani nevnímáme, přitom jsou tak důležitou součástí každé domácnosti. Skvěle zútulní každé bydlení a místnosti už vám nebudou připadat tak prázdné. Bez starostí si tak můžete vychutnávat pohodlí vašeho domova. Záclona Samanta je jemná žakárová záclona s decentním vzorem po celé ploše zakončená jemnou bordurou. Záclona je obšitá a připravena rovnou na zavěšení. Na horní okraj si můžete našít záclonovou stuhu, kterou můžete stáhnout, aby vzniklo pravidelné nařasení. Obrázek je pouze ilustrační, záclona je pouze v provedení na okno. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Přejeme vám příjemné nakupování.Záclony jsou nenápadné a v místnosti je ani nevnímáme, přitom jsou tak důležitou součástí každé domácnosti. Skvěle zútulní každé bydlení a místnosti už vám nebudou připadat tak prázdné. Bez starostí si tak můžete vychutnávat pohodlí vašeho domova. Záclona Samanta je jemná žakárová záclona s decentním vzorem po celé ploše zakončená jemnou bordurou. Záclona je obšitá a připravena rovnou na zavěšení. Na horní okraj si můžete našít záclonovou stuhu, kterou můžete stáhnout, aby vzniklo pravidelné nařasení. Obrázek je pouze ilustrační, záclona je pouze v provedení na okno.

Popis produktu Forbyt Záclona Samanta bílá

  • Výrobce: Výrobce
  • Cena: 489 Kč
  • Velikost: 280 x 130 cm
  • Barva: bílá

4Home Zatemňovací závěs Cairotmavě zelená, 150 x 250 cm

Dopřejte svým oknům luxusní doplněk se zatemňovacím závěsem Cairo. Jednoduché jednobarevné provedení v tlumeném odstínu tmavě zelené dodá interiéru nádech elegance a perfektně doladí váš domov. Kvalitní materiál s elegantním hedvábným povrchem je skvělý na snadnou údržbu i velmi příjemný na dotek.Zatemňovací provedení s příjemným zastíněním 70–80 % zabrání pronikání slunečního svitu či rušivého nočního světla z ulice a poskytne perfektní soukromí před zvědavými pohledy zvenčí. Snadné zavěšení na kroužky průměru 4,1 cm. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Garantujeme spokojenost z nákupu.Dopřejte svým oknům luxusní doplněk se zatemňovacím závěsem Cairo. Jednoduché jednobarevné provedení v tlumeném odstínu tmavě zelené dodá interiéru nádech elegance a perfektně doladí váš domov. Kvalitní materiál s elegantním hedvábným povrchem je skvělý na snadnou údržbu i velmi příjemný na dotek.Zatemňovací provedení s příjemným zastíněním 70–80 % zabrání pronikání slunečního svitu či rušivého nočního světla z ulice a poskytne perfektní soukromí před zvědavými pohledy zvenčí. Snadné zavěšení na kroužky průměru 4,1 cm.

Popis produktu 4Home Zatemňovací závěs Cairotmavě zelená, 150 x 250 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 399 Kč
  • Velikost: 150 x 250 cm
  • Barva: zelená

Banquet Tyč na závěs teleskopická, 70-120 cm

Praktická teleskopická tyč je určená k rychlému umístění závěsu nebo záclony mezi dvě stěny. Výhodou teleskopické tyče je snadná instalace bez nutnosti vrtání do zdi - snadná montáž. Rozměr tyče: 70 - 120 cm. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Přejeme vám příjemné nakupování.Praktická teleskopická tyč je určená k rychlému umístění závěsu nebo záclony mezi dvě stěny. Výhodou teleskopické tyče je snadná instalace bez nutnosti vrtání do zdi - snadná montáž. Rozměr tyče: 70 - 120 cm.

Popis produktu Banquet Tyč na závěs teleskopická, 70-120 cm

  • Výrobce: Banquet
  • Cena: 199 Kč
  • Barva: bílá

Forbyt Záclona Amanda, 200 x 250 cm

Záclony se hodí do každé místnosti. Dokonale zkrášlí a zútulní interiér. Jednoduchá záclona Amanda v bílém provedení a ozdobném vzoru působí velice vkusně. Jedná se o kusovou záclonu, se kterou nebudete mít žádnou práci. Záclona je obšitá a připravena rovnou na zavěšení na okno. Obrázek je pouze ilustrační, záclona je pouze v provedení na dveře. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.Záclony se hodí do každé místnosti. Dokonale zkrášlí a zútulní interiér. Jednoduchá záclona Amanda v bílém provedení a ozdobném vzoru působí velice vkusně. Jedná se o kusovou záclonu, se kterou nebudete mít žádnou práci. Záclona je obšitá a připravena rovnou na zavěšení na okno. Obrázek je pouze ilustrační, záclona je pouze v provedení na dveře.

Popis produktu Forbyt Záclona Amanda, 200 x 250 cm

  • Výrobce: Výrobce
  • Cena: 639 Kč
  • Velikost: 200 x 250 cm

SP TREND Háčky se žabičkou kovové, 10 ks, stříbrné satén

Kovové skřipce musí mít každá švadlena. S jejich pomocí snadno přichytíte záclonu či závěs ke kovovému kroužku na garnyži nebo k jezdci v záclonové kolejničce. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Přejeme vám příjemné nakupování.Kovové skřipce musí mít každá švadlena. S jejich pomocí snadno přichytíte záclonu či závěs ke kovovému kroužku na garnyži nebo k jezdci v záclonové kolejničce.

Popis produktu SP TREND Háčky se žabičkou kovové, 10 ks, stříbrné satén

  • Výrobce: Gardinia
  • Cena: 59 Kč
  • Barva: stříbrná

Sprchový závěs tmavě modrá, 180 x 200 cm

Sprchové závěsy jsou nepostradatelným doplňkem každé koupelny, který pomáhá udržovat čistotu a zabrání stéct vodě tam, kde nemá být. Navíc atraktivní design s pěknými vzory na závěsu dodá každé koupelně individuální krásu. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.Sprchové závěsy jsou nepostradatelným doplňkem každé koupelny, který pomáhá udržovat čistotu a zabrání stéct vodě tam, kde nemá být. Navíc atraktivní design s pěknými vzory na závěsu dodá každé koupelně individuální krásu.

Popis produktu Sprchový závěs tmavě modrá, 180 x 200 cm

  • Výrobce: Výrobce
  • Cena: 129 Kč
  • Barva: modrá

Bellatex Sprchový závěs Hvězdy béžová, 180 x 200 cm

Sprchové závěsy jsou nepostradatelným doplňkem každé koupelny, který pomáhá udržovat čistotu a zabrání stéct vodě tam, kde nemá být. Navíc atraktivní design s pěknými vzory na závěsu dodá každé koupelně individuální krásu. Balení obsahuje plastové háčky na uchycení závěsu. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Už se těšíte na svoji objednávku?Sprchové závěsy jsou nepostradatelným doplňkem každé koupelny, který pomáhá udržovat čistotu a zabrání stéct vodě tam, kde nemá být. Navíc atraktivní design s pěknými vzory na závěsu dodá každé koupelně individuální krásu. Balení obsahuje plastové háčky na uchycení závěsu.

Popis produktu Bellatex Sprchový závěs Hvězdy béžová, 180 x 200 cm

  • Výrobce: Bellatex
  • Cena: 329 Kč
  • Velikost: 180 x 200 cm
  • Barva: béžová

Bellatex Sprchový závěs Lístky hnědá, 180 x 200 cm

Sprchové závěsy jsou nepostradatelným doplňkem každé koupelny, který pomáhá udržovat čistotu a zabrání stéct vodě tam, kde nemá být. Navíc atraktivní design s pěknými vzory na závěsu dodá každé koupelně individuální krásu. Balení obsahuje plastové háčky na uchycení závěsu. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Udělejte si radost.Sprchové závěsy jsou nepostradatelným doplňkem každé koupelny, který pomáhá udržovat čistotu a zabrání stéct vodě tam, kde nemá být. Navíc atraktivní design s pěknými vzory na závěsu dodá každé koupelně individuální krásu. Balení obsahuje plastové háčky na uchycení závěsu.

Popis produktu Bellatex Sprchový závěs Lístky hnědá, 180 x 200 cm

  • Výrobce: Bellatex
  • Cena: 329 Kč
  • Velikost: 180 x 200 cm
  • Barva: hnědá

4Home záclona Zora, 350 x 175 cm + 200 x 250 cm

Zamilujte se do jemného stylu se záclonou Zora. Decentní, a přesto nápaditý přírodní motiv je tím správným doplňkem pro vaše okna. Originální záclona Zora s krásným motivem lístečků vám zajisté navodí přijemnou atmosféru. Záclonu doporučujeme řasit v poměru 1:2.Součástí balení je záclona na okno i na balkonové dveře. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.Zamilujte se do jemného stylu se záclonou Zora. Decentní, a přesto nápaditý přírodní motiv je tím správným doplňkem pro vaše okna. Originální záclona Zora s krásným motivem lístečků vám zajisté navodí přijemnou atmosféru. Záclonu doporučujeme řasit v poměru 1:2.Součástí balení je záclona na okno i na balkonové dveře.

Popis produktu 4Home záclona Zora, 350 x 175 cm + 200 x 250 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 529 Kč
  • Velikost: 350 x 175 cm + 200 x 250 cm
  • Barva: bílá

4Home Záclona Adriana, 300 x 250 cm, 300 x 250 cm

Atraktivní záclona, která má styl. Záclona Adriana v moderním provedení s jemným geometrickým motivem ozdobí vaše okna a zútulní každou místnost. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.Atraktivní záclona, která má styl. Záclona Adriana v moderním provedení s jemným geometrickým motivem ozdobí vaše okna a zútulní každou místnost.

Popis produktu 4Home Záclona Adriana, 300 x 250 cm, 300 x 250 cm

  • Výrobce: 4Home
  • Cena: 329 Kč
  • Velikost: 300 x 250 cm
  • Barva: bílá

Sprchový závěs hnědá, 180 x 180 cm

Sprchové závěsy jsou nepostradatelným doplňkem každé koupelny, který pomáhá udržovat čistotu a zabrání stéct vodě tam, kde nemá být. Navíc atraktivní design s pěknými vzory na závěsu dodá každé koupelně individuální krásu. Balení obsahuje 12 plastových kroužků v bílém provedení na zavěšení. Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.Sprchové závěsy jsou nepostradatelným doplňkem každé koupelny, který pomáhá udržovat čistotu a zabrání stéct vodě tam, kde nemá být. Navíc atraktivní design s pěknými vzory na závěsu dodá každé koupelně individuální krásu. Balení obsahuje 12 plastových kroužků v bílém provedení na zavěšení.

Popis produktu Sprchový závěs hnědá, 180 x 180 cm

  • Výrobce: Výrobce
  • Cena: 199 Kč
  • Barva: hnědá